SŁUŻEWIEC GŁOSUJE W BUDŻECIE PARTYCYPACYJNYM

Niemal jednym kliknięciem pracownicy biur na Służewcu mogą poprawić swój komfort dojścia do pracy. Stowarzyszenie #Lepszy Służewiec zachęca do oddania głosu na projekt budowy chodnika przy ul. Domaniewskiej i Suwak wraz z miejscami parkingowymi. Głosowanie w Budżecie Partycypacyjnym trwa już tylko do piątku, 24 czerwca

SŁUŻEWIEC GŁOSUJE W BUDŻECIE PARTYCYPACYJNYM

– WYBIERZ BUDOWĘ CHODNIKA PRZY UL. DOMANIEWSKIEJ I SUWAK

Niemal jednym kliknięciem pracownicy biur na Służewcu mogą poprawić swój komfort dojścia do pracy. Stowarzyszenie #Lepszy Służewiec zachęca do oddania głosu na projekt budowy chodnika przy ul. Domaniewskiej i Suwak wraz z miejscami parkingowymi. Głosowanie w Budżecie Partycypacyjnym trwa już tylko do piątku, 24 czerwca.

Stowarzyszenie #Lepszy Służewiec zgłosiło projekt do Budżetu Partycypacyjnego na wniosek samych pracowników. W przeprowadzonej pod koniec ubiegłego roku ankiecie wskazywali oni jako najpilniejsza potrzebę budowę brakującego fragmentu chodnika przy ul. Domaniewskiej. Obecnie tysiące ludzi zmuszonych jest przemierzać trasę z pętli tramwajowej przy ul. Suwak oraz przystanku PKP Służewiec do swoich miejsc pracy po błotnistym klepisku. Czas, aby piesza infrastruktura dogoniła standardem budynki znajdujące się w okolicy.

post foto

Parafrazując słynny cytat, można powiedzieć, że to niewielki w skali Mokotowa projekt, dotyczący budowy zaledwie 256 m chodnika wzdłuż ul. Domaniewskiej i Suwak, ale wielki krok dla pracowników, bo znacznie podniesie ich komfort dojścia do pracy. Nie wolno przegapić tej szansy, każdy głos się liczy, a zgodnie z naszą maksymą Lepszy Służewiec = Wspólny Służewiec.

Na projekt może zagłosować każdy mieszkaniec Warszawy – nie trzeba być ani zameldowanym, ani pełnoletnim. Wystarczy wejść na stronę www.twojbudzet.um.warszawa.pl, wybrać dzielnicę Mokotów / rejon C / projekt numer 3. Przez pierwsze trzy dni głosowania w najbardziej ruchliwych punktach komunikacji miejskiej na Służewcu można było spotkać wolontariuszki wręczające ulotki ze szczegółami.

post mapka

Stowarzyszenie zaprasza do kontaktu: www.facebook.com/lepszy.sluzewiec, wasz@lepszysluzewiec.pl